streda 10. februára 2016

Workshop portrétne svietenie 12.3.2016


Vyskúšajte si podmienky profesionálnych fotografov, ich technické zázemie a množstvo príslušenstva, ktoré je v ateliéri k dispozícii. Prezradím vám niekoľko profesionálnych trikov a drobností, ktoré vám môžu niekedy aj dramaticky zjednodušiť prácu. Na jednotlivé teoretické bloky striedavo nadväzujú praktické cvičenia, kde dostávajú priestor účastníci kurzu okamžite aplikovať nadobudnuté vedomosti v praxi.

Už nebudete musieť experimentovať. Naučíte sa svietiť ako profesionál a vaša fotografia tak už nebude dielom náhody. Budete vedieť systematicky pristupovať a scénu si nasvietite podľa vlastného zámeru.
Pre koho je kurz určený:
Kurz je určený pre všetkých začínajúcich fotografov, ktorí nie sú spokojní so svojimi doterajšími výsledkami a chcú posunúť úroveň svojich fotografií o stupienok vyššie. Každému, kto sa chce zoznámiť s profesionálnymi postupmi fotografickej práce v ateliéri i exteriéri. Každému, kto má predstavu, aké fotografie by chcel vedieť robiť, ale nevie ako na to...

Na čo nezabudnúť:
Na tento kurz vám doporučujeme vziať si svoj digitálny fotoaparát (digitálna zrkadlovka alebo vyspelejší kompakt so sánkami na externý blesk), na ktorom si v praxi najlepšie vyskúšate a overíte všetky nové poznatky. Využiť môžete aj bezplatnú možnosť zapožičania, ktorá prebieha na základe rezervácie, prípadný záujem preto prosím uveďte pri objednávke. Nezabudnúť na pamäťovú kartu, dobre nabitý akumulátor a pre každý prípad aj návod.


Kostra kurzu:
9:45 – 10:00 stretnutie v našom ateliéri
10:00 – 12:00 druhy svietenia
12:00 – 12:30 obedná prestávka
12:30 – 14:30 klasické svietenie
14:30 – 16:30 dramatické svietenie a kreatívna práca so svetlom
16:30 - 17:00 rekapitulácia a diskusia

Cena kurzu: 90,- €. V cene je zahrnuté: lektor, modelka, organizácia, káva, čaj, nealko.

Počet účastníkov: Môj prístup je individuálny, preto limit jednej skupiny je 6 účastníkov (min 4)

Kontakt a registrácia účastníkov: peniakfoto@gmail.com, tel: 0903 423 907. Kurz sa bude konať 12. 3. 2016 v Nitre, Štefánikova 25 (pešia zóna),

Upozornenie - absolvovanie kurzu spôsobuje niekoľkodňovú zvýšenú závislosť na svojom fotoaparáte. :)

2 komentáre: